O MNIE

Witam! Nazywam się Rafał Kaczmarczyk. Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego, oraz Certyfikowanym Trenerem Personalnym z wieloletnim stażem. Zajmuje się sportem od młodości, gdzie byłem związany z różnymi dyscyplinami, między innymi jako zawodnik w piłce siatkowej odnoszący sukcesy na Mistrzostwach Polski. Doświadczenie sportowe przenoszę na zawód Trenera. Doświadczenie to podparłem kilkudziesięcioma szkoleniami z zakresu treningu i dietetyki sportowej jak i klinicznej. Dzięki tym szkoleniom poszerzyłem swoją wiedzę Trenera Osobistego nadanego przez AWF.

Wśród wszystkich szkoleń wyróżniłbym dodatkowo instruktora kulturystyki, instruktora fitness, Międzynarodowego Trenera Blackroll oraz Międzynarodowe uprawnienia Trenera TRX.

Odbyłem również szkolenie u samego Dr Kellego Starretta z zakresu mobilności ruchowej, oraz cztero modułowe szkolenie z dietetyki sportowej. Poza siłownią jestem również między innymi instruktorem Windsurfingu i Narciarstwa zjazdowego z wieloletnim doświadczeniem. Nabyłem je jako Instruktor, Wychowawca, Kierownik a także organizator tego typu obozów sportowych. Współpracowałem i współpracuję z młodzieżą, sportowcami, oraz osobami starszymi, między innymi prowadząc zajęcia dla Kombatantów i żołnierzy Armii Krajowej. Wszystko to dało mi wszechstronną wiedzę żeby stworzyć RIKS SPORT. Pomogę Ci osiągnąć cel, usprawnić się, poprawić sylwetkę. Dowiedz się więcej o tym czym jest RIKS SPORT. zapraszam do konsultacji na której wspólnie ustalimy przebieg współpracy.

4
Back to top of page